به پایگاه اطلاع رسانی شیشه ایران، Iran-glass خوش آمدید، شیشه ایران به عنوان جامعترین سامانه آنلاین تولیدکنندگان و صادرکنندگان شیشه های دکوراتیو در کشور اوقات خوشی را برای شما عزیزان آرزومند است
 • شیشه دکوراتیو

  طراحی و ساخت شیشه های رنگی دکوراتیو در ابعاد و رنگهای مختلف

 • فیوز گلاس

  تولید و عرضه فیوز گلاس طبق طرح درخواستی

 • شیشه دکوراتیو درب

  برگزاری کلاسهای آموزشی و اهدای مدرک هنرجویی شیشه ایران

 • شیشه تزئینی

  محیطی امن و کاملا تخصصی جهت ارائه کارهای هنری و دکوراتیو شیشه

 • شیشه رنگی

  اهدای نمایندگی انحصاری محدود به استانها

 • شیشه دکوراتیو دیوار

  پنل کاربری اختصاصی هنرمندان جهت معرفی محصولات آنها

مزایای استفاده از درب و پنجره ی استیند گلس
0720/ /
شناسه خبر : ۴۰۴۸
تعداد بازدید : ۲۳۰
iran-glass:
مزایای استفاده از درب و پنجره ی استیند گلس
مزایای استفاده از درب و پنجره ی استیند گلس

استین گلاس بعنوان یک المان دکوراتیو

از بزرگترین مزایای استفاده از این صنعت این است که درها و پنجره های معمولی را می توان تبدیل به یک المان دکوراتیو در ساختمان کرد و زیبایی فضای پیرامون را افزود.

 

دربها و پنجره ها به دلیل ظاهر بسیار ساده و عدم امکان استفاده از آنها بعنوان یک سطح بستر برای نمایش المان های دکوراتیو در اغلب اوقات در طراحی دکوراسیون داخلی منازل یک ضعف به حساب می آید. ایجاد یک المان دکوراتیو که یکی از مولفه های کاربردی در ساختمان محسوب می شود می توان فضایی پر درخشش در دکوراسیون داخلی ایجاد کرد و آن را مانند قاب عکسی زیبا و هنری که با هنر دستان هنرمندان شکل یافته در جلوی چشم بیننده ظاهر کرد.

 

ایجاد محدودیت دید و عدم نیاز به پوشاندن پنجره

در فرهنگ ایرانیان که از گذشته معتقد به قائل بودن حریم در داخل خانه بودند و ایجاد پوشش فضای داخل خانه را دارند. اما با استفاده از این تکنیک می توان این ضعف را تبدیل به نقطه ی قوت نمود.

علاوه بر این به دلیل ایجاد محدودیت دید دیگر نیازی به پوشاندن شیشه نیست و می توان آنرا به زیبایی در معرض دید بیننده قرار داد.

 

نورپردازی فضا و ایجاد درخشش نور

در ساخت شیشه های استیند گلس از تکه های مختلفی شیشه با جنس و رنگهای متفاوتی استفاده می شود. این موضوع باعث شده تا در هنگام تابش نور خورشید بازتاب های متفاوت و متنوعی را به محیط داده و نور را در فضا منتشر کند. تلالو نورهای زیبای شیشه های رنگی با جنس و ضخامت های متفاوت حس بسیار زیبای را به محیط القا می کند. همچنین کیفیت نور فضایی که با استیند گلس ها تزئین شده است با شیشه های معمولی به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

 

مقاومت و استحکام شیشه های استین گلاس

شاید برخی افراد به اشتباه تصور کنند که این شیشه ها صرفاً جنبه زینتی دارند و به خاطر زیبایی و ظرافتشان، از استحکام کمی برخوردارند. در صورتی که این تصور غلط است و باید بدانید که شیشه های استیند گلس عایق حرارتی و عایق صدای بسیار خوبی هستند و در برابر ضربه بسیار مقاوم می باشند. بدین ترتیب با خیال راحت می توانید در ساختمان های خود از این تکنیک بهره برده و جلوه ای از شکوه و زیبایی معماری ایرانی را در فضاهای خشک و یکنواخت امروزی پدید آورید.

 

پایان خبر
نویسنده :  مدیر اصلی
ورود به سایت
نام کاربری :
رمز عبور :
تبلیغات
شرکت نقش آرا
شرکت نقش آرا
Join
Join
سفال نقش برجسته
سفال نقش برجسته
آمار بازدید کنندگان
بازدید تاکنون: 3113721
کل افراد حاضر در سایت: 22
اعضا: 0
میهمان: 22

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نقش آرا می باشد